Ultimatefacepalm

14. duben 2012 | 20.28 |

Ale no tak. Mám trolit, jak mě to učí mé náboženství, a označit vás všechny za primitivy, nebo vám říct, co děláte špatně?
Fuuu. No dobrá. Zvolím tu druhou možnost.
Spamujte si do zpovědnice jak chcete, ale pokud nejde o zpověď, dělat z toho obrázek nehodlám. A "zpověď" nejsou inzeráty, věci zkopírovaný z 9gagu, ani přímé otázky na mě.
Tentokrát odpovím, protože se mi líbilo, že mě konečně někdo oslovil jedním z mých titulů.

nahromadilo se mi pár otázek, na její epickost Nagat.
Jsou všichni narutardi tupí, a co jejich temná, nekonožská strana provedla, že jsi k nim poslala Sandru?

Narutardi nejsou tupí. Jen mentálně nedospělí a momentálně retardovaní. Co se osob typu Sandra týče, nechci se moc vyjadřovat. Dobře se trollí, nechápou vaši aroganci a za ironii vám poděkují, protože si myslí, že jde o kompliment. A opravdu je ta temná strana nekonožská?

Připouštíš existenci polonarutardů, nebo křížence narutarda s řadovým otaku?
Ne. Je to jako být hipster, co chce být mainstream. Ano, někteří lidé se o to pokoušejí, ale končí to výkyvy nálady a hormonální krizí.

Opravdu je v yaoilandu jen jeden člověk podezíraný z pohlavní choroby?
Vědecky doložen je jen případ yaoi, kdy se někdo nakazil skutečnou pohlavní chorobou. Pochopitelně ve slash a yaoi fanfictions jsou nemoci poměrně rozšířené, protože umožňují širokou škálu zápletek, a obzvlášť v západní tvorbě, se dbá i na jejich prevenci.
Ale jsou tu ještě "pohlavně přenosné nemoci yaoilandu". Například všechny ty zázračné účinky spermatu a podobně.

Jakou máš velikost podprsenky?
Tato informace není až tak přísně tajná, jako nebezpečná. Mám od pentagonu zakázáno ji sdělovat, protože když se o ní dozvěděl Hinztu, dovedlo ho to k překlepu. Netrénovaný člověk dostane s pravděpodobností 86% lehčí formu schizofrenie a osoby s kardiostimulátorem to může zabít. Dále hrozí nepravidelná menstruace u mužů a čelní erekce u subkub.

Může se stát, aby s yaoistkou chlap vydržel, pokud ho nezamkne do pokoje, případně vězení nebo nepřipoutá k posteli? Bez vážnějších následků?
Já osobně nejsem proti žádným mezidruhovým vztahům typu muž-yaoistka. Dělejte si co chcete. Ale problém je najít ideálního muže. Narozdíl od veřejného mínění, muži, kteří sledují yaoi nemají větší šanci klofnout yaoistku. Spíš se stanou obětí podivných pairingů real person slashe. Pro ně jsou yaoifanynky nebezpečné a to i v těch ohledech, které jmenuješ. Muži, kteří yaoi naopak zcela odsuzují, nejsou dobrými partnery. Ti jsou zase nebezpeční pro yaoistky, protože je mohou svést na cestu hetu. Bleh. Ideální stav věci je chlap, který toleruje yaoistčiny zájmy, ale sám se v nich nijak neangažuje. Ovšem takových je fakt málo.

Tak to by bylo.
Mimochodem, díky Orashi tu máme oficiální oznámení o promítání Papa to Kiss in the Dark na AF. Takže kdo to ještě neviděl a bude na AF, musí jít povinně.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře