I just found a miracleeeeee.

26. duben 2012 | 15.33 |
› 
V rámci učení –hahaha, stejně mi to nikdo nežere- jsem si pustila další pedofilní film.
Jesnou z největších světových záhad je, proč si sakra všichni na 4chan dělali legraci z Karlíka a Továrny na čokoládu. 
Otázka zůstává nezodpovězena, ale zjevně se toho někdo chytil.

The Candy Shop
Poeticky natočený dvacetiminutový film s podtitulem "pohádka o sexuálním zneužívání dětí". V jednom městečku je cukrářství, kde zlý Will..Candyman! mění malá rozkošná děvčátka na lízátka. Ty si kupují bohatí a mocní muži. 
Nikdy nikdo nevysvětlil, proč nezletilý potěr evokuje sladkosti, ale je to tak správně. Možná je to nějaké přirovnání na základě vnitřní podobnosti. Jako třeba, že u lízátek nesmíte moc zkoumat, co to jíte, protože je to cukr, glukózový sirup, E330 Kyselina citronová, přírodní a přírodně identické aroma, E104 Chinolinová žluť (Cl potravinářská žluť 13), E110 Žluť SY (Cl potravinářská žluť 3), E124 Ponceau 4R ( Cl potravinářská červeň 7 ), E132 Indigotin ( Cl potravinářská modř 1 ), E133 Brilantní modř FCF ( Cl potravinářská modř 2 ) a tak dál.

Hlavním hrdinou je Jimmy; novinový kluk, který celkem nebezpečně připomíná mladičkého Once-lera. Jeho matka je nemocná a tak kluk pracuje, aby měli na doktora. Naproti stánku, u kterého prodává noviny, je cukrářství. Dovnitř chodí jen staří muži, nebo holčičky. Ovšem ta děvčátka už ven nikdy nevyjdou. Jimmy ví, že se tam děje něco nekalého, ale je mu to úplně ukradené, alespoň do doby, než si Candyman nezatáhne do krámku malou Nancy.

Výkon Jimmyho i jeho homeless crush je čistě průměrný. Ale Doug Jones v roli Candymana je sám o sobě důvod, proč se na film podívat. 
Jones je muž, kterého určitě znáte, ale nikdy jste ho neviděli. Vyznačuje se tím, že má minimálně tři metry a vždycky vyfasuje roli nějaké úžasné postavy, ovšem nelidské rasy. Třeba Fauna z Labyrintu, nebo Abe Sapiena z Hellboye. 

The Candy Shop pochází z dílny Whitestone Motion Pictures, což je studio zaměřující se na steampunkové krátkometrážní snímky. Protože všechny dlouhé filmy jsou zásadně s tagy remake a 3D. 
Celý film: Na youtube.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: I just found a miracleeeeee. ilap 27. 04. 2012 - 12:19
RE: I just found a miracleeeeee. namika 27. 04. 2012 - 17:47