# 48

24. květen 2012 | 17.09 |

Photobucket

No, ona už je to celkem profláklá historka, ale tak já se pochlubím ještě jednou.
Faktem je, že jsem se prakticky vůbec neučila. V průběhu studia nikdy. Před maturitou jenom chvíli, protože absolutně bez přípravy bych matiku a chemii nedala. Ani já, a to jsem tak nehorázně úžasná, že.
Chtěla jsem se učit víc. Ne, vážně! Chtěla jsem! Ale Loki... Loki, ty charismatickej parchante!  
Každopádně jsem doufala, že si vytáhnu v chemii otázku Radiace, protože ničemu jinýmu nerozumím. Hahah. 

Takže jsem si zopakovala radiaci, koukla na sešity ze základky a zjistila, že nic jiného nemá ani cenu číst. K tomu jsem si pustila jeden vážně otravný song na YT a tím moje příprava skončila.
V jak velký prdeli jsem byla...
No, nakonec jsem ještě poprosila Lokiho o pomoc, zaprvé je bůh a zadruhé má velký podíl na mý neschopnosti se soustředit na něco jiného než na porno.
Když jsem přišla do školy, zjistila jsem, že tu otázku s radioaktivitou si vytáhl kluk přede mnou. Asi jsem měla prosit někoho jiného než Boha lží.

Takže jsem šla na zkoušku z češtiny a první fail. Ze 30 knih jsem si musela vytáhnout zrovna tu, kterou jsem nečetla. (A nečetla jsem si ani článek na wiki o autorovi, ani obsah díla, nic.)
Magorovi písně od Jirouse.
Takže jsem na potítku vymyslela nějaký sračky a neutrální věty. Prošlo to velmi dobře. Ale pak přišly otázky.
"Znáš nějaká další díla?" ...on napsal něco jinýho? no do pí... "ehm... On napsal ještě něco... dětem." "Ano! 8D Jirous dětem!" ...fuck whut? Lol! Zkusím to znova, byl to alkoholik, že... "No, ale ty básničky jsou docela vzláštní." "Výborně četla jsi je? 8D" ...jako bych četla ty labutí písně, vole... "jen pár, ale nevím, co si o tom ty děti myslely." "Ano, ona se s ním manželka pak rozvedla, že. 8D" ...on měl manželku? haha. "A víš jak umřel?" Kurva, on umřel?!!!! "To bylo nedávno. Byl o tom dokument." "Ano, bylo to loni. A dokumentů o něm bylo hned několik." Ty krávo, fakt?!! Haluz. No plácnu něco o tom dokumentu. "Tak já vím o tom, co byl na čt2." ...na čt2 vždycky něco je. "Výborně! Tam o něm byla celá série! 8D" ... hell. fucking. yes.

V chemii jsem si vytáhla uhlovodíky, a  angličtiny My Family. Můj studijní materiál k uhlovodíkům dělal právě tu  písničku na YT a My Family jsem si celý vymyslela na potítku.
A všichni mi uvěřili, že jsem se to učila.
Díky Loki.
Díky.

A nakonec ještě situační humor.
Když jsme šli na vyhlášení, tak jsme měli nastoupit. A já maturovala s třema klukama, bez ženských. Tak jsme nastoupili podle abecedy a jak všichni profesoři měli strašně krutopřísný výrazy a děsili nás, tak se češtinář začal nehorázně chlámat. 
Pak se začali smát i ostatní
A češtinář povídá "Slečno, nechcete kýbl?
...a pak mi to  došlo.
Já si to vynahrazuju výškou ega!

Nagatina maturita


ilustrační foto

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: # 48 aiko ^_^ 24. 05. 2012 - 20:32
RE: # 48 namika 24. 05. 2012 - 22:13
RE: # 48 mír v afghánistánu 25. 05. 2012 - 21:31