Awakening Puberty

14. únor 2009 | 17.15 |

Puberta může být problém...

Imadoki-no-Shishunki_137.jpg picture by bzucikb

WARNING! YAOI!

Danzou je dvanáctiletý školák. Jeho působištěm je sedmá třída základní školy. Puberta s ním pěkně mává-má asi 2 metry, vypadá mnohem starší, než je. Musí nosit školní uniformu, ve které vypadá jako námořník a navíc... Pěkně se mu zbláznily hormony.

 Schou-chan je spolužák a kamarád Danzoa. Ale na rozdíl od něj, se ho puberta ještě nedotkla. Je roztomilý, drobný a v tom námořnickým oblečku je celkem k sežrání. K tomu je ještě vzorný žák, člen školské rady, vstává včas a to všechno ho činní celkem neatraktivním. Ale jemu je to jaksi jedno a Danzovým hormonům taky.

Imadoki-no-Shishunki_16.png picture by bzucikb

A když ho Schou-chan jednou navštíví u něj doma, neudrží se a políbí ho... Naštěstí to Schou označí jako "Je to... hormonové přetížení?"
Tohle byla první kapitola, ale dál už to tak bezstarostné nebude. Schou-chan se dostává do čím-dál-tím větších problémů. Danzoa totiž začínají hormony ovládat víc, než si vůbec uvědomuje a jeho pubertou vymytý mozek občas vypne a velí jen: "Schou -> chci!" A tak to dopadne, jak do v naivňounkých a oblíbených yaoi mangách dopadá. Danzou využije své silové převahy a Shoue přefikne...ale to je stále ještě začátek.

Imadoki-no-Shishunki_06.png picture by bzucikb

Awakening puberty je one-shot. Jestli jste starší a chcete si připomenout bezstarostné prostředí základní školy a ještě máte rádi ty m(^_^)m mimimimimi-úúúúúúúúkééééééééé m(^_^)m - směle do toho! *Je z něj naprosto mimo->asi se jí zbláznili hormony...* Ale upozorňuji, že ačkoli je tohle lehké yaoi a nejsou n něm žádné detailní popisy... někomu se to nemusí líbit. Důvod? Schou-chan je 100% nevyspělý a Dantou se v tomto ohledu chová mnohdy jako pedofil. A ještě jedna věc: U některých scén hrozí akutní zaplavení kawaiismem.

Imadoki-no-Shishunki_16.png picture by bzucikb Danzou 12 let, 2 metry. Puberta v nejvyšším stádiu a obletují ho starší dívky. Ovšem jen do té doby, naž jim řekne svůj skutečný věk.

Imadoki-no-Shishunki_06.png picture by bzucikb Schou-chan kamarád Danzoa. Má stále ještě to dětské tělíčko-úzká ramena, úzký pas... Je hodný chlapec a nesmí si zkazit reputaci. Je poměrně na větvi z toho, jak sním Danzou zachází.

Hodnocení: ** (8 z 10)

Žánr: -lehké yaoi
-shonen-ai

Autor: Imadokino Shisyunki, Kaori Monchi

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Awakening Puberty baara 23. 02. 2009 - 21:03
RE: Awakening Puberty kajushqa.cz 04. 06. 2009 - 21:43
RE(2x): Awakening Puberty nagat 08. 06. 2009 - 14:29