Nemám ponětí o čem mluvím

21. prosinec 2012 | 12.20 |
› 

Aktualizace: Tento článek byl přečten fanouškem Supernatural, Game of Thrones a člověkem, co taky považuje Walking Dead za Walking Mystery, a všemi byl shledám neofenzivním! Woah! To je poprvý v historii tohoto blogu! I did it!

Tak nám nastal konec světa, což je pravděpodobně nejlepší chvíle na zveřejnění hloupého a bezúčelného článku, který ale musím udělat, protože to možná pár lidí pobaví a taky se mi chce. Taky je to odpověď na některé requesty, co jsem dostala "Nagat, nechceš napsat o Blabla Cosi?"

Co vím o následujících třech fandomech a jejich kanonické předloze, aniž bych viděla originál, nebo se o něj nějak zajímala. (Lehká parodická kopie What I know about ____ from my dashboard.)

SUPERNATURAL
Ano, neviděla jsem ani jeden díl SPN, ale jsem tak bombardována informacemi od mých přátel a příbuzných, že jsem otrávená už dopředu. Whatever.

Tohle je Dean a Sam Witche- Winche- Fuck it. Můj Word tvrdí Winchester, tak dejme tomu. Zní to jako worcester.

Jsou to hlavní protagonisté, bratři, cokoliv a Sam je vodnář. To je zásadní informace.
Nebo, možná to byl Dean a Sam byl los? Anebo je los zároveň vodnářem a přitom Samem- To je jedno.
Tihle dva mají něco do činění s vymítáním duchů a faktem, proč se každé ráno budím posypaná solí. Každopádně základní poselství Supernatural napříč sériemi je, jak moc vyrostou vlasy tomu, co se tváří jako Mona Lisa.
Supernatural nemá fandom. Resp. Nemá cannon. Jeho oficiální série je sama sobě fandomem. gaygaygaygaygaygaygaygaygaygaygaygaygaygaygaygay Teda až na omegaverzi, to je dílo internetu. Doufám.

Tohle je Castiel. Je to anděl. Andělé jsou cool.
Zjevně má mimiku a emoční sebevyjadřování na úrovni Belly. Ale je při tom roztomilý. Jakožto anděl, má problém s pokusy o socializaci v lidské společnosti.
gaygaygaygaygaygaygaygaygaygaygaygaygaygaygaygay
Tak moc, že se spousta lidí dívá na SPN kvůli němu, ačkoliv se objeví asi tak ve čtvrté sérii ("že jsou první tři série nudné, říkají jen Castielovi fanynky")
Pokud jsem to dobře pochopile, je důvodem spousty nedorozumění lidí mimo fandom a fanoušků Supernatural, protože když řeknete "I don't understand this reference.", citujete právě Castiela. Hah. Irony.
Hraje ho Misha Colins. Tak moc o něm lidi nesklapnou, že vím, kdo ho hraje.

Pak je tu Impala. Asi je to důležitý člen Supernatural. Překvapivě to není lama (koza, kamzík, cokoliv to je), ale auto. Vážně dlouho jsem byla přesvědčena, že je SPN nějaká lama. Byla to legrace, protože mám docela dobrou obrazotvornou fantasii a vždycky, když přede mnou lidi mluvili o impale v random nějakým díle, jsem si představovala, jak tam běhá Dean, Castiel s tím jeho baloňákem a vedle nich ta rohatá věc (v pozadí badass hudba a nějakej ten výbuch). Pak jsem na to přišla, když se začalo řešit, že má ta lama dveře.
Taky je někde v SPN Loki. Je dobrý vědět, kde všude je Loki. I když to prej není Loki. Heh.

To je asi všechno, co vím o SPN. gaygaygaygaygaygaygaygaygaygaygaygay

Game of Thrones
Teď to bude trošku těžší, protože tomu GoT se celkem úspěšně vyhýbám (ani nevím, pod jakými tagy googlit obrázky). Co jsem pochytila, jde o středověký fantasy porno založený na nějakých knihách. (Přičemž jedna knížka v češtině je o stovku dražší než všechny knihy v originále.) Je tam moc hetera, proto jsem se k tomu ještě neodhodlala. Ani fandom není moc pro slasherku, takže se na to kouknu možná za pár set let jen kvůli zvědavosti.
Zřejmě je to pojmenovaný po tom cool trůnu z mečů. Zajímalo by mě, jestli je s ním hodně porna, protože musí být sranda, sednout si na to holým zadkem a pořezat si ho.
Ohledně zápletky; nemám absolutně šajn, o co jde. Ale jsou tam sned dva rody, Starkové a cosi, takže bych řekla, že budou o něco soupeřit a vzájemně se vraždit.
Jo, postavy v GoT mají poměrně malou životnost.

 Jon... Stark? Asi? Je to vodnář.
Vypadá tady celkem mile. Má štěně. Štěňata dělají lidi důvěryhodnými. 
Na Akiconu byl jeho cosplay. Omg, ten velkej huňatej kabát, či to co je. Holly shit. 
To vedle něho je moc roztomilej shota a mám pocit, že je to ve skutečnosti baba.

Nevím, jak se jmenuje. Ale nikdo ho nemá rád a našla jsem ho pod heslem "GoT Motherfucker". To slovo je ve spojistosti s ním používáno tak často, že si nejsem jistá, jestli fakt neojel vlastní matku. Umře. Hahaha, a vím jak. Ale asi to bude spoiler, nebo tak něco.
 Vypadá trochu jako můj bratranec.

Udělal něco nějaký ženský a slyšela jsem komentáře jako "omg, chudera, jak se teď bude živit?!". Rozhodla jsem se, že nechci vědět podrobnosti.This bitch! Má hezký vlasy. A účesy.
Damn, shit, to je hezká baba.
Myslím, že se jí říká "Mother of Dragons". Sex s drakem asi nebude nejpohodlnější věc na světě, ale když ji to baví-

The Walking Dead
Seriál, hra, komix. Všechno týkající se zombie apokalypsy. Hlavní postavy jsou snad chlap a shota, ale jinak-

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Nemám ponětí o čem mluvím krecmi 10. 01. 2014 - 08:55