Článek Oprava: Dlouho očekávaná cesta.

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Oprava: Dlouho očekávaná cesta.

17. 12. 2012 - 17:57

atrism: Na tyhle články aby si člověk pořizoval náhradní bránici... x)

17. 12. 2012 - 20:46

teriasxxs: perfektní recenze. Ale souhlas, že ten fandom se vleče jak sopel z trolla, a to stalkuju kili tag každých pět minut. Ugh.

19. 12. 2012 - 09:44

rajče: Dík, Nagat, za zpříjemnění zbytku dopoledne... odpoledne... večera... noci... okamžiku, kdy dodělám kreténskou seminárku.
Btw, Freeman mi jako první evokuje pornoherce z Love Actually. Jsem divná.

---
www.rajcuscin.blog.cz

20. 12. 2012 - 15:21

paželv: Ohledně knížky Hobita bych rád oponoval, mně vůbec nepřišla nudná, rozhodně byla zábavnější než první knížka Pána prstenů. Problém je v tom, že narozdíl od Lotr. to je spíš pohádka (pravda, s epickou bitvou na konci).
Jen tak mimochodem, Šmaka bude fakt mluvit Sherlock ?

20. 12. 2012 - 17:52

nagat: Jo, Cumberbatch je opravdu Šmak. Dokonce byl i v titulcích, pravděpodobně za to vrčení, co tam na začátku udělal.
Kromě draka ještě dabuje Nekromancera (taky složitý projev, takže je v titulcích dvakrát a to poměrně nahoře. Je to celkem vtipné.)

---
nagat.blbne.cz

22. 12. 2012 - 12:36

aife: Tak jsem byla včera na Hobitovi. Thorin je Tsundere. Bilbo je dolézající uke a závěrečné objetí rozdělení rolí jenom utvrzuje. Kili objevil své jedi schopnosti, když svítícím mečem odrážel střely. On a jeho bratr jsou Důvody Proč Se Na Film Dívají I Ženy. (I když Thorin a jeho Sexy Pohled taky stojí za to)

---
aifsaath.blog.cz

24. 12. 2012 - 00:27

noxberry: Tvoje recenze je naprosto boží
Neboj, s lístkama je to všude stejný. Ani popcorn jsem zadara nedostala XD
Já osobně shipuju Thilba (Thorin a Bilbo, jop, takhle se to jmenuje XD) a Durincest (Kili/Fili aneb incest mě nikdy nezastavil)(a také přidávám, že se mi nějak stalo, že shipuju herce co je hrají xD). Když jsem přišla z kina, zaplakala jsem. Nikde nic. Ale stavy se výrazně zlepšily (livejournal meme, AO3 a samotný tumblr).
Po filmu jsem měla mírné rozpaky. Před filmem jsem byla krmena párem Bilbo/Šmak (dobře, absťák po Sherlockovi se musí přiznat), ale po? Bilbo/Šmak nebo Bilbo/Thorin? ... Počet povídek vyhrál a mám new shiny ship THILBO.
Stejně všichni na konci zapláčem. Moje nová flotila lodiček se mi potopí. Dolůůů.
Go to Erebor he says. Reclaim your throne he says. It'll be majestic he says. Fuck you Gandalf i'm about to die in a sack with Kili yelling i've got parasites.