Na dobrou mangu nenarazíš...

16. červen 2009 | 18.19 |

-a když jo tak je to hentai, nebo dlouhý, nebo v japonštině...
...už jsem skoro přestala doufat, že najdu něco, co má úroveň T_T *Nag? Měříš úroveň podle litrů krve?*

KOUDELKA

Koudelka_v03_c14_117.jpg picture by bzucikb

Dostáváme se do Anglie- 10 let po Jacku Rozparovači a Koudelka je příběh dívky, která hledá ztracenou paměť. Hledání jí stěžuje další záhada. V Londýně se začínají ztrácet prostitutky. Obzvlášť ty těhotné. Joshuova matka byla jednou z nejluxusnějších prostitutek Londýna a Koudelčiny kamarádky jsou to samé. Po únosu Pacey se Koudelka pouští do pátrání. A následně do boje proti Královské Lékařské společnosti, která se, jen tak mimochodem, snaží ovládnout svět. Ale důvod mě zklamal: "...se stanu bohem nového světa..." Kurva už zase? To maj ti Japonci nějakou úchylku, nebo co?


Možná bych měla upozornit, že v této manze umírají racci, krysy a děti. Ale z toho je tam pár dědků co nehodlají umřít nikdy.

Zvláštní roli v příběhu hrají nadpřirozené schopnosti, víly, duchové a podobná havěť. Kresba je úžasná, nejprve mi připadala spíš dětská, ale došla jsem k závěru, že by z toho mohli děti mít trauma... Po nějaké době je tam značná dávka krve, Koudelka pobíhá v koženém oblečku a to nemluvím o těch nahých ženských...

Co ještě říct? Na Mangacesky.wz.cz je to česky-tak si to přečtěte! Je to super!

Koudelka_v03_c15_173.jpg picture by bzucikb

Koudelka. Dívka se zvláštníma očima jménem a schopnostmi vidět duchy. A nejen to. Třeba s takovou Mary si docela i pokecá... Koudelka je i velmi silná. Ale bohužel ztratila paměť (konec konců je to jen děvče, že...). Na začátku je zavřená v nějakém středisku, kde ji zkoumají a dělají na ní pokusy. Koho by to nenasralo? A ještě, když je tam polonahá... Koudelka vezme roha. A na útěku se setká (spadne mu z útesu přímo na hlavu) s Joshuou, to je takový roztomilý malý fracek, jehož matka byla luxusní prostitutka. Ahhh.... Miluju starou anglii.

Koudelka_v03_c14_113.jpg picture by bzucikb

Hodnocení: ** ** ** ** (8 z 10)
Žánr: -shonen
         
-drama
Přístupnost: +12
Název: Koudelka
Autor:
Iwahara Yuji

Pozn.: Z chaperu 10 jsem dostala slušnej rofl XD Doktor tam říká "Hansi?" a vypadá jak Günsche...

Koudelka_v02_c10_163.jpg picture by bzucikb

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře