Kuroshitsuji po prvé

5. srpen 2009 | 22.26 |

Hehe. Tady je ten slibovanej loli-shota. Čekejte nezdravé množství obrázků s Grellem XD

"Hííí! Nagáááát! Našla jsem anime! Je tam upecutekawaiiiiiii kluk! A jeho sluha! A..."
"Near... Stereotypní yaoi si strč někam..."

KUROSHITSUJI

http://4.bp.blogspot.com/_nFO-Z3qN-Mw/SUUtmRn3HYI/AAAAAAAABew/JiKEPvh5Ddc/s400/%5Blarge%5D%5BAnimePaper%5Dscans_Kuroshitsuji_xjdonne(0.81)__THISRES__197335.jpg

Už sem slyšela dost názorů, že je to "...nejhorší anime, co jsem kdy viděl...", "...laciný fanservis...", "...zápletky a vtipy zkopírované..." a "...hlavní pár "hrdinů" mě absolutně nezaujal..." adt. Nevyvracím to. Ale těm lidem asi nedošlo, že se jedná o shonen ai, což dělá ze všech těchto kritik klady XD. Prostě to osekejme alá Blesk a zjistíme, že je to: "Anime...plné fanservisu...se zápletkou a vtipy...s hlavním párem hrdinů." –Co si přát víc? XD

Zanechám slovíčkaření a mrkneme se, o co vlastně jde. Zápletku jsem jen naznačila, nechci spoilerovat. Fakt  se koukněte.


by suzumiyasan

Přesuneme se do ráje yaoistek. Ano, do staré dobré Anglie. Pobíhá tu několik lolitek, ale hlavně hrdina upecutekawaiiiiiii shota Ciel. *Nagat dostala záchvat fangirlismu. Asi jsou ty prázdniny dlouho* Ciel je fakt chudáček. Zabili mu rodiče a ten <upecutekawaiiiiiii> dvanáctiletý shota z aristokratického rodu zůstal na světě úúúplně sám se stupidním a neschopným služebnictvem a Sasukeho syndromem. A jako všichni osiřelí <upecutekawaiiiiiii> dvanáctiletí shotové, má i Ciel jediný cíl: Najít a zabít vraha rodičů! Bohužel Ciel <přesto, že je upecutekawaiiiiiii> nemá schopnost vyset hlavou dolů a nevlastní celý arzenál zbraní a udělátek, jako většina jeho vrstevníků. Ale Ciel má lepší nápad. Upíše svou duši ďáblu.

by BkyBrito

Olalá! Najednou je tady neuvěřitelně schopný sexy borec jménem Sebastian /dívky a Grell šílí, yaoistky mručí/, dělá Cielovi komorníka /Ciel šílí, yaoistky uznale mručí/ a k tomu všemu je to (dábel=)démon, který by pro Ciela šel až do... nebe /yaoistky šílí a doujinshistky už stahují.../. Sebastian je opravdu úžasný, už proto že je hezký a šikovný a stále po ruce a roztomilý a... a ví to hodně dívek <a Grell> XD Sebastian totiž pomáhá Cielovi v pomstě, protože za to dostane jeho dušičku. Neváhá, použít i ne zrovna hezké způsoby vyslýchání. A tím nemyslím mučení. XD Tolik k těm dívkám. Celkem mě to překvapilo. Ať si říká kdo chce, co chce, ale šu**t v SA anime jeptišku...

Raději se posuneme k těm narážkám. No, narážkám... Když na někoho řvete, že sním chcete mít dítě, je to narážka? A odkud, že to anime je? Anglie 19. století. Aha. A co tam dělá ten červenej magor s motorovou pilou?

Jednou chytila yaoistka zlatou rybku a ta jí řekla, že jí splní 3 přání... První bylo být krásnej bishík v nějakým anime, kde je spousta loli-shotů a loli-bishíků a úplně nejvíc by vyhovovala viktoriánská Anglie. Druhé přání bylo, protože se yaoistka začala nudit, ať je ona (totiž ten bishík) záporák obdařený velkou fyzickou odolností a vůbec ať skáče 10m daleko atd. Ale yaoistka měla ještě jedno přání a tak si řekla, že když už bude záporák, tak bude vraždit, tudíž musí mít zbraň. Jenže neměla moc velkou představivost, tak si přála motorovou pilu. Rybka jí přání splnila a tak byl stvořen Grell.

by =Coconut-Thief


Grell je na žebříčku světové oblíbenosti těsně za Sebastianem. Miluju jeho zuby. Seby-chan je démon, tudíž logickým postupem bude Grell shinigami. A taky je gay. Gay, gay, gay, gay, gay... Sebastiana bezmezně miluje a je tou nezábavnější postavou v celém anime. Taky má rád červenou a zjevně paroduje spoustu věcí... Už proto, že nosí knížku, které říká "Death note" a "...jméno tý ženský si zapíše!"...jednalo se o tu jeptišku.

K dalším mým oblíbeným postavám patří Undertaker- to se dá přeložit jako "podnikatel", nebo "Ten co obstarává pohřby". Já mu říkám, prostě Hrobník, ale není to (podle google-translatoru) správně. Je to borec s cool úsměvem a skvělým smyslem pro humor. Muhehehehe.

by chocolatemintmilk

Pak třeba madam Red (má super vkus), démonický pes (samozřejmě v lidské podobě), a podobné kreatury. A když už tu máme démony, bohy smrti, tak neuškodí andělská Angela a podobný hmyz.

Několikrát jsem četla, že je to shonen... Nevím kde ale tak dobře. Možná tam to yaoi není a já ho vidím, protože mi hrabe a... Grell: "A můžu ho polííííííííbit? A můžu s jazykeeeeeeeem?" Miluji tě Grelle.

Hodnocení: ** ** ** ** (8 z 10)
Název: Kuroshitsuji
Žánr: -historické
          - shonen ai
          -komedie/parodie
          -detektivka
          -shonen (?!)

Délka: 24 dílů

Autor: Yana Toboso

http://kanzeon.files.wordpress.com/2008/10/scan.jpg

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Kuroshitsuji po prvé namika 06. 08. 2009 - 19:08
RE(2x): Kuroshitsuji po prvé nagat 07. 08. 2009 - 07:45
RE: Kuroshitsuji po prvé barulinka 04. 01. 2011 - 19:55