New World

26. červenec 2009 | 16.36 |

-Šmarjápanno, ona je i gay peep-show?

WARNING- STEREOTYPNÍ YAOI!

Přemýšlím, jestli začnu od začátku, nebo od konce. Tohle je totiž one-shot a jak to u kvalitních věcí tohoto typu bývá, hned na první straně na váš vybafnou 2 chlapy v tom nejlepším. V tomto případě je to celkem semesticky vyzerající muž v obleku s kravatou a kluk, který vypadá tak na čtrnáct a jediné co má na sobě jsou modřiny, TA bílá hmoTA a provaz na rukách. Než se ubohá čtenářka stačí rozkoukat, zazvoní zvonek a je konec. Načež se malej uke zvedne, poděkuje sememu "...dnes je to všechno." A balí kufry. Nagat okamžitě dostane tik v oku a pak jí to pomalu dojde.

"Buď je to peep-show, nebo jsem komunistka!"

1-2.jpg picture by bzucikb

Než si to ovšem Nag srovná v hlavě, zeptá se seme "..hele a nebolelo to trochu?" Kdy vezmeme v úvahu, jak ten klučina vypadá, je seme buď vypatlanej, nebo má rád suchý humor. Uke má ještě sušší humor, takže ho seřve a seme (ano stále neznáme jména) jde radši zavolat záchranku. Mno nedojde tam, protože mu uke řekne, že si dělal prdel. A Nag je už na straně 5 vyčerpána.

Naštěstí se později DOZVÍME, jak se vlastně jmenují, je to Fuwa (uke) a Egami (seme) a taky je tam slečna bordelmama.

3-2.jpg picture by bzucikb

Manga se odehrává asi t tomto pořadí: Práce->Fuwův hysterický záchvat, způsobený touhou po vztahu s Egamim-> Práce->Fuwův hysterický záchvat-> Práce->Fuwův hysterický záchvat...

Přičemž má Fuwa další a další zranění a slečna máma mu je pořád dokola obvazuje, až se jednou nasere (máma) a řekne Fuwovi, ať nechá práce s Egamim. Ale protože je Fuwu neponaučitelný sebestředný masochista, chodí do práce dál. Ale dojde k zápletce *jinou věc, která by se dala nazvat zápletkou, jsem nenašla* a Fuwu uvidí Egamiho balit ženský. Samozřejmě se to musí vyříkat a nejlépe v práci, že ano... Jak to skončí, zkuste uhádnout sami.

2-2.jpg picture by bzucikb

Kvalita teda nic moc, kresba průměrná, počet stran 48 a zápletka stereotypní.
Osobně se to podruhé číst nechystám, ale jedno jim upříp nemůžu. Ta ženská.... Byla cool XD

Hodnocení: ** (2 z 10)
Žánr: -yaoi
Přístupnost: +18
Název: New World
Autor: Nepodepsal se a ani se mu nedivím
Stáhnuto: Aarinfantasy.com

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře