Whatafack?

27. září 2009 | 20.44 |

Varování: Explicitní znázornění heterosexuálního styku!

Pro ty mladší, co tomu nerozuměli: Hentai jak hovado, ani na to neklikej třináctko!
Pro ty starší 18-ti let: Vám nemohu nic zakazovat, ale jestli jste slabší povahy, tohle pro vás není.

Právě jsem se stala svědkem nefalšovaného heterosexuálního styku v doujinshi... Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby to nebylo yaoi doujinshi a k tomu na Kuroshitsuji!
Jistě vím, že paging Grell/madame Red je velice oblíben, takže kdyby se tam objevil on, ani by mě to tolik nepřekvapilo. Madame Red je borka a asi jediná žena, které bych dopřála hezkého muže (jinak jsem totiž velice striktní a heterosexuální páry moc nemusím).

Ale nenechte se mýlit, tohle se opravdu nekonalo!

http://i299.photobucket.com/albums/mm292/bzucikb/_endcover.jpg?t=1254076934

Hlavními aktéry byli totiž Sebastian a... Ciel! Ano Ciel. Ciel v dívčí podobě. Zabte mě.
Pravd, že už jsem četla několik doujinshi, kde se objevovali dívky, které jsou normálně chlapci, např. v Gravitation remixu. Ale tam se jednalo o dvě strany a nakonec se ukázalo, že to byl jen sen... Ale to se v tomto případě nestalo!

 Seby si to tam na 20 stranách rozdává s Ciel-girl. *Nag nestačila valit oči* A to samozřejmě není všechno. Nagat když něco stáhne, tak to stojí zato. Ciel má typické proporce dvanáctiletého děvčátka. Pedofilové! *Fakt, že je Ciel vždycky mladší patnácti let, ignorujte*
Takže jak jsem řekla, Ciel má na dvaceti stranách ženské (Tss! Tyhle mají být ženské?!) atributy. Celé doujinshi má 32 stran. Co myslíte? Probudí se Ciel a zjistí, že měl noční můru, nebo tak něco? Zapomeňte. Ten jednoduchý děj (zepředu, zezadu, do boku, zpět) pokračuje. Až na Cielovo tělo. Ten má teď totiž jak dívčí, tak chlapecké části těla. (TY PICO JÁ SNAD BLBĚ VIDÍM?!!!)
Fakt netuším, kde to autor viděl, ale připomnělo mi to Sadako Jamamuru ze Suzukiho Kruhu. (Kdo to nezná, Samara měla zvláštní genetickou vadu. Měla jak prsa, tak * a k tomu . Chápete?! Já ne.) Osobně toho kdo to nakreslil, obdivuji. Já bych všechny ty nádobíčka (sice v dětské velikosti) vedle sebe poskládat nedokázala.

 Možná že to byla pomsta zvědavým yaoistkám, nebo prostě feministická parodie na některá hentai doujinshi (já je teda ještě neviděla, ale všichni o tom mluví), kdy mají ženy mužské pohlavní orgány. Ale o tom, že by byly oboupohlavní jsem neslyšela.
V tom šoku jsem se rozhodla přijmout to emancipovanější vysvětlení a doujinshi se nachází v mé sbírce. Nejsem zvrhlá, ale tohle je zaprvé rarita. Zadruhé kresba je hezká. A zatřetí jsem feministicky odchovaná zrůda. Tak.

http://i299.photobucket.com/albums/mm292/bzucikb/25-1.jpg?t=1254076933

Protože vím, co jste zač:
Staženo: Aarinfantasy
Název: Bocchan Taihendesu!
Autor: Maniax Kanzenban
Fandom: Kuroshitsuji
Raiting: +18

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Whatafack? namika 29. 09. 2009 - 22:01
RE: Whatafack? malwa 30. 09. 2009 - 08:16
RE: Whatafack? near-kun 03. 10. 2009 - 15:15