Zverimex=obchod nočních můr

11. prosinec 2009 | 22.00 |

- Je možné, že jsem to objevila až teď? -Nagat, u tebe je možné všechno.

http://letsfallasleep.files.wordpress.com/2008/09/petshop_anime.jpg

Zajímavé je, že vždycky když hledám nějaké anime, najdu nějaké s bishíkem. Ne, to není zajímavé, já totiž ty bez bishíků, ignoruji. V tomhle anime plní funkci bishonena majitel zverimexu, jistý nejmenovaný číňan Count D. Count D. potvrzuje pravidlo, že všichni číňani jsou oškliví a odpudiví. Hádáte správně, on je ta výjimka. Pořád se usmívá, má po ruce čaj a udělá co-ko-liv pro sladké *muhehehehe*. Ačkoli, dal by se považovat, za něco jako anti-hrdinu. Hlavním hrdinou by potom byl detektiv Leon, který si všimne, že v tom zverimexu něco smrdí.

http://blogs.warwick.ac.uk/images/animesoc/2006/04/25/d_smiling_with_a_picnic_basket.jpg

Abych byla konkrétní, tak všichni víme, co ve zverimexech smrdí, ale tady jde o něco jiného. Zákazníci tohoto pofiderního obchůdku se totiž vyznačují poměrně vysokou úmrtností. Leon je přesvědčen, že je to poměrně jednoduchá rovnice: číňan + mrtví chovatelé = 100% nelegální činnost (ať už je jakákoli). Jenže Leon je blonďák, což ho omlouvá z nevědomosti. Count D nedělá nic nelegálního, jenom jeho poznámky smlouvy týkající se zvířátek, jsou poněkud divné. "Pokud se něco stane, v důsledku nedodržení těchto podmínek, obchod nenese v žádném případě zodpovědnost."

Count D totiž prodává se zvířátky i "sny", ale často se z nich stanou noční můry. A teď nemyslím to, jak si koupíte roztomilounkého křečka a ťuťuťu ňuťuťu, načež zjistíte, že je to noční zvíře a každou noc s velkou radostí hrabe, takže jste noční zvíře (nedobrovolně) i vy.

Count D prodává exotická zvířata. Třeba králička (co vypadá jako vaše zemřelá dcera), nebo rybičku (rybí paničku*), ještěrku (zahledíte se do jejích očí) a taky Kirin.

Petshop of horrors je skvělej zverimex. Zvenčí vypadá na 5 metrů čtverečných, ale uvnitř má minimálně 50, jsou v něm zvířátka... Je prostě obchůdek splněných přání, až na jedno... to moje... PROČ DOPRDELE JEŠTĚ NIKDO NEPOLOŽIL COUTNTA NA LOPATKY?!!!

http://www.animekuro.com/pics/2009/07/pet.jpg

Hodnocení: ** ** ** ** (8 z 10)
Žánr: -horor
(páni... nekecejte XD)
          -drama

          -komedie

Počet dílů: 4 (cca 20 min)
Přístupnost: +15
Název: Pet Shop of Horrors
Autor:
Matsuri Akino

*Tohle nemělo vyznít oplzle XD

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Zverimex=obchod nočních můr namika 13. 12. 2009 - 21:19
RE: Zverimex=obchod nočních můr dee* 15. 12. 2009 - 22:20