Shipování v praxi: Gorillaz!

17. únor 2010 | 17.21 |

Edit: Moc děkuji Sáře, že mě psychicky podporovala, když jem hledala 10 000 let staré fanarty, které jsem viděla na youtube ve slideshow.
Obzvlášť mi v žaludku ležel jeden moc hezký...(Ano Near, mou matku by z něj klepla pepka). Kdyby vás zajímalo, jak to dopadlo, tak ve vteřině Sára sesmolila z mé fotky výstižný obrázek.
Já totiž našla stránku, kde ty hard fanarty nepochybně kdysi byly.

Gorillaz slash

http://z.about.com/d/top40/1/5/H/A/gorillaz.jpg

Původně jsem chtěla na tohle téma sesmolit něco do magazínu, ať tam taky občas přispěju, když už jsem samozvaný vedoucí, že... Ale pak sem si řekla, že to dlabu. Konec konců nejde ani tak o yaoi, jako o slash (i když kreslenej a modro-zelenej).

Všichni určitě znáte Gorillaz. Já je poprvé viděla jako malé devítileté nezkažené dítě... Fajn, uznávám. Ale určitě jsem byla míň zkažená, než jsem teď. Protože při pohledu na modrovlasýho zpěváka s černýma očima a nohama takříkajíc do nebe mě tehdá napadlo: "Ten je divnej... ale roztomilej." Teď po těch x-letech mě napadlo skoro to samé: "Ten je roztomilej... kdo ho píchá?"

http://th07.deviantart.net/fs10/300W/i/2006/079/9/f/2D_kun_by_Quere.jpg

Hold evoluci nezastavíte, to věděl i Darvin. Aby jste si nemysleli, že jsem zrůda, nebo tak něco, myšlenka yaoi mě hned nenapadla! Konec konců, grupa se skládá ze zpěváka s vyraženýma zubama- stupeň atraktivity 53%... ok, ať nažeru, pro sadisty 70%, baskytaristy se zlomeným nosem-taky je zelenej 52%, moc roztomilého japonského kytaristy-po zjištění, že je to desetileté děvče 10% a černocha/bubeníka- raper....0%. A k tomu vezmu ještě v potaz tu kresbu. Uhá... *přejela mi zima po páteři*

Jenže pak sem vlezla na aarin a vidím Heruéka! Nová gallerie! Odnož ostatní. Krátce k těmhle slashům... S Piráty z Karibiku jsem se už dávno smířila, na South Park mám svůj kladný názor, Batman či Spiderman u mě vyvolávají úsměv, ale Star Trek! PanenkoMariaNaNebesích, VšichniSvatí a YaoistiVPekle... Co jsem komu udělala?!! Ještě teď mě bolí oči. Ale pohoda. Každej máme svůj vkus. >-< Tak mě napadá, že v Y-magazínu dlouho nebyla kritická recenze. Star Trek...To je matroš na dalších deset dílů.

http://th05.deviantart.net/fs9/300W/i/2006/149/c/4/Murdoc_by_Perjuchan_by_Murdocs_Winnebago.jpg

Zpět k tématu. Mezi těma šílenostma jsem zahlédla "Gorillaz- The virtual band". Můj obličej udělal WTF a ruce se vydaly hledat, co to vlastně znamená. Pozn.: Já Gorillaz nikdy neposlouchala. Párkrát sem si je sice chtěla pustit (věděla jsem, že mají kreslené klipy), ale jinak jsem byla názoru, že hrají jakýsi mix techna a rapu. Tak vlezu na wikinu a valim bulvy. Takže za prvé: to techno je prej rock. Za druhé: virtual band, znamená virtuální skupinu *bože ta wikina je tak chytrá!!!! Co bych bez ní dělala?*, což znamená, že skupina ve skutečnosti neexistuje a všechny nekreslené faninky, trpí poklepáváním nohou z nedostatku sexu, protože všechny chtějí holografické obrazy(k těm později). A za třetí: skupina je anglická! Ano! Jsou to briťoši! OMJ! Virtuální skupinu bych typla tak na japonce, nebo na amíky, ale na anglány? Asi je podceňuji... Možná znají i více než 2 sexuální polohy.

K těm holografům... Kreslená skupina logicky nemůže dělat koncerty. U Gorillaz je to vyřešeno holografickou projekcí. Doporučuju se kouknout aspoň na video s Madonnou. Věděla jsem, že je bohyně, ale že může nabalovat kreslený postavy... Schovejte někdo Mella, víte, že ho má ráda.

A nakonec mé dojmy ze slashe. Myslím, že je to příjemný doplněk stravy... Má to totiž něco co normální slash na hudební skupiny nemá-> je to kreslené. Nevím jak vám, ale mě je yaoi příjemější. A má to i to, co jiné yaoi nemá-> hudbu. (vyjímku tvoří Gravitation, ale ta by se teoreticky dala vyloučit, pokud bych použila výraz: "poslouchatelná hudba) Fanarty dokážou divy a z opiček z Gorillaz jsou najednou takový ku*dy, že se i Itachi Uchiha může jít studem schovat *ale stále tě mám nejraději!*. Yaoi-povídky píšou hlavně Britky... Mám pro jejich tvorbu slabost. Nepřehánějí to s hláškami typu "miluju tě" *z toho totiž bliju*, se sexem a většinou zachovávají charaktery postav ^^, což je třeba u Američanek, nedá říct T_T. Takže povídky jednoznačně palec na horu. U fanartů je to horší, ale najdete-li ty od Japonek, jste v nebi. Na své si přijdou i guristky, protože 2D (to je ten zpěvák) je neustále někým šikanován, nejčastěji Murdocem (basovka). A to prosím tím způsobem, že od doby, co se potkali 2D přišel o přední zuby, oči mu byly zaraženy někam to zadu hlavy, měl pár fraktur lebky, neustále má modřiny, byl rok v komatu, jeho IQ kleslo díky poraněním mozku ze 130 na 60 a všechno to bere z úsměvem a na nic si nestěžuje. Rozkošný chlapec.

Hm... Když to tak čtu... Možná do magazínu přece jenom něco...

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Shipování v praxi: Gorillaz! namika 17. 02. 2010 - 22:18
RE: Shipování v praxi: Gorillaz! june 19. 02. 2010 - 13:03