Error. Článek nenalezen.

19. červen 2010 | 14.55 |

Poslušně hlásím návrat do Česka... že bych z toho skákala radostí se říct nedá.

Tak je to pokaždé když vyjedu na exkurzi do zahraničí.. nebo-li do civilizace. Vždycky mi dojde, že byl praotec Čech nehorázný cip. Kdyby šel ještě o kus dál... Však znáte tu písničku od Nohavici.

http://fc06.deviantart.net/fs17/f/2007/132/d/6/On_the_way_to_Maine____by_DinKelion.jpg

Poznatek: Švýcaři jsou sebestřední, hnusní... Ani jeden nevěděl, kde je Česko a všichni si mysleli, že jsem Ruska =_= Ale taky jsou bohatí, vychovaní a zdvořilí. A ten sýr...A ČOKOLÁDA!!!! A hory mají krásný... Víte co nepochopím? Proč jsou Švýcaři takový workholici. Já mít před barákem takovou přírodu, tak nedělám nic jinýho, než ležím na mechu a čumím do blba. Proto jsem asi tam kde jsem.

Poznatek 2: Nejkrásnější chlapi jsou pořád Finové a Švédi. (Ani obvazy, zbraně a čokoláda to nezahránili... XD)

Celý pobyt v německy mluvících oblastech jsem vyplnila tím, že jsem běhala od trafiky k trafice a kontrolovala manga-magazíny a různé vydání komixů. Pak jsem najednou viděla něco, co vypadalo jako to kýžené Naruto a..... byl to Kačer Donald. Slušný zkrat.
http://fc06.deviantart.net/fs71/i/2010/160/0/7/Itachi_and_Donald_Double_B_day_by_Renny08.jpg

Jestli vás ještě můžu obtěžovat s jednou zábavnou historkou...

Jak to tak na školních výletech bývá....chlastalo se. Hodně se chlastalo. Jenže Švýcarsko je všeobecně velmi drahá země, tak bylo nutné Vodku a Rum (Proč vždycky dojdou?!!!) dovést z Česka. (Pozn.: Byli jsme na tom tak špatně, že jsme zpívali hymnu... Vzpoměli jsme si na půl české, čtvrt slovenské a celou americkou. To jsme aspoň patrioti.Nakonec jsme pěli Kaťušu) Švýcaři jsou hrozně pečliví, co se týče třídění odpadů, takže před chatou bylo 15 kontejnerů a poslední den se kontrolovalo, jestli náhodou nějaký inteligent nehodil sáček do hliníku.("Když ono to bylo psáno německy, tak kdo se v tom má vyznat?") Takže se samozřejmě stalo, že když se otevřel kontejner na sklo, bylo v něm přibližně 10 dvoulitrových flašek (jsme pracovitá dítka, když nám není 18). Naštěstí náš profesor je ve svých 32 letech ještě dětsky naivní, takže na otázku "To je tu po vás?" odpověděl mírně váhavě: "... Ne... Určitě ne...."

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Error. Článek nenalezen. tamara 20. 06. 2010 - 10:49
RE: Error. Článek nenalezen. kin* 20. 06. 2010 - 12:09
RE: Error. Článek nenalezen. namika 20. 06. 2010 - 19:34
RE: Error. Článek nenalezen. nime 27. 06. 2010 - 20:00