Suteki na Shota Days 2

6. srpen 2010 | 20.19 |

"cos čekala?"

"no... čekala jsem, že si to rozdají hned po openingu...
nestalo se.
tak sem si říkala, že to bude rychle...
nebylo.pak se mu zdálo, že ho zabije...
tak sem si říkala, že by mohl...
A ten vůl ho místo toho ojel!!!"

OH MY FLUFFY GUINEA PIG!!!
BIG YAOI WARNING
NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!

Další shotacon! Lol. Asi bych měla založit rubriku na shoty zvlášť. Ale co troškařím... Udělám si tu shota/loli monopol. No tak dobře, neudělám. (Jenom shota) Mám trochu soudnosti.

Takže k té zhovadilosti. Na Aaaŕinu nám přes léto yaoi anime rostou jako houby po dešti. Zatím sem viděla jen Kuro-kuna a tohle. Ne, nic to nedokazuje. Nejsem na chlapečky! Ale jestli máte mladší brášky, držte je raději dál. Mám na ně špatný vliv.

Suteki na Shota Days 2

http://s45.radikal.ru/i108/1002/e2/23d087d51547.jpg


Přerušila jsem kvůli tomu hledání povídek na pairing Prusko/Italie. Stálo to za to? Ani nevím. Kdybych se nepodívala, asi bych o nic nepřišla. Ale ty povídky pak taky stály za prd.

Ve srovnání s Kuro-kunem je to míň infantilní, ale pořád je to shota. Kluci vypadají tak na 14,15 let... A jsou to kluci! Ne pochybná hermafroditní stvoření. To byl první šok. Vlastně se pouhým pohledem nedá moc poznat, který z nich je odsouzen k celoživotní dráze ukeho. Celkový dojem z postav a openingu: velmi dobrý.
Problém č. jedna. Je to už zase rozhýbaná manga. Není pro tenhle typ animace nějaký zvláštní název? (edit.: prej je. "Comics movie")

Druhý šok přišel po openingu. Oni si to nerozdávají hned o začátku! Stal se zázrak? Autorky osvítilo?
Vidím shotacon, co bude stát za těch 30 minut života?

Problém č. dva: Stupidní příběh. Tak stupidní, že ho buď vymysleli samotní aktéři, nebo čivava.

http://i781.photobucket.com/albums/yy99/Leint/SaigonoSangatsu.jpg

Hlavní hrdina je Nii, chodí...asi na základku. Ale měl by pomalu vycházet, takže nevypadá až tak špatně. Bohužel propadá a jako všechny záškoláky ho to totálně nežere. To, co ho žere je jeho maličký spolužák Fujino. Nii je do něj totiž zamilovaný (zřejmě. A ani o tom neví.) a Fujino se teď bude stěhovat. a už se nikdy neuvidí...chudáčci.
Ať to zkrátim, Nii po nějaké době Fujina přefikne.
Takže klasický osvědčený scénář: i love you, so i'm going to fuck you so hard, that you wont be able to walk. Mám teorii, že mangaky prostě nechtějí zatěžovat naše mozky.
Naštěstí se nekonají nechutnosti typu kukuřice, smičce, nebo tak něčeho... Ale kdyby sexuální scénu udělali kratší a míň explicitní a bez těch keců-my přece vidíme, co se děje! , nic by se nestalo. Vlastně stalo. Hodnocení příběhu by se rapidně zvedlo. Do té sexuální scény to není špatné, rozhodně ne. Je to chvíli depresivní, pěkně namluvené... Více méně zajímavé... Ale ten konec tomu nasadil korunu =_=
Nebudu to moc oecávat. Pokud se nudíte, nebo máte rádi shoty, kteří si to rozdávají na 20 způsobů, podívejte se.

Název: Saigo no Sangatsu
Spáchal: TSUKUMO Gou
Hodnocení: Na yaoi a ještě k tomu shotacon... 8 z 10
Manga: Ano, je.
Ke stažení: Aarin

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Suteki na Shota Days 2 namika 07. 08. 2010 - 16:31
RE: Suteki na Shota Days 2 niva 07. 08. 2010 - 17:56
RE(2x): Suteki na Shota Days 2 nagat 07. 08. 2010 - 19:28