Sčítání lidu

25. únor 2013 | 00.30 |

Edit.: Uvědomila jsem si, že jsem se nevyjádřila ohledně slovenských sester. Pochopitelně můžete tuhle mapu taky použít, pokud chcete, ale počítejte s tím, že sem moc Slováků nechodí. Navíc, pokud jste z Bratislavy, můžete očekávat pravidelný nápor přátelských zpráv před každým Žitlerconem.

Děkuji všem, kteří mapu šíří dál.
Aby se dala později lépe najít, dám její odkaz do menu.

Objevilo se několik děvčat, která se stejně jako já, cítila ve škole nechutně samotná a opuštěná. Well- Nagat dostala nápad.

Vytvořila jsem na Google Maps Gayfreaks Sisterhood, což je mapa, která má pomoct najít ostatní našeho druhu ve vašem okolí.
Gayfreakové celé ČR, spojte se! 

Účelem je najít pomocné ruce vašeho druhu v okolí (Podaří se nám někdy dosáhnout spolupráce sesterstva na univerzitách?), případně to může napomoci pořadatelům různých srazů při výběru místa konání, ale to je sekundární jev.
Pokud najdete v okolí někoho, kdo se vám zamlouvá - napište mu. (Je mi jasné, že většina lidí je až tak asociální, že nikomu nenapíše, ale dejme tomu.) Naopak: pokud se zaregistrujete, budete muset předpokládat, že vám možná někdy někdo napíše.
Jako lokaci vyberte nějaké strategické místo – tedy, ne to, kde oficiálně bydlíte, ale např. kde studujete. Prostě plac, kde se vyskytujete nejčastěji.

Co psát do lokace?
1. Vaši přezdívku, nick, jméno, whatever – to, pod čím vás lidé znají.
2. Kontakt – třeba Facebook, ale ideálně Tumblr. Protože, když si projedete něčí Tumblr, tak rychle zjistíte, jestli ho chcete znát, nebo ne.

Pokud jste ještě nepracovali s Google Maps, pod perpexem je návod. Pozor: musíte mít Google account (a nebo požádat někoho, kdo ho má)


View Gayfreaks sisterhood in a larger map

Přihlásíte se na google (pokud nemáte automatické přihlašování), kliknete na odkaz mapy a dáte EDIT.

Najdete si, kde se nacházíte, vyberete nahoře vlevo lokátor a kliknete na vaši pozici.
Jak si můžete všimnout, Nagat zvolila Olomouc, ačkoliv tam nebydlí, ale hlásí se k němu.

Olala, můžete zadat nějaké údaje o sobě a dáte OK. Great!
Až budete hotovi, musíte ještě kliknout na DONE a můžete začít hledat vaše spřízněné duše.


 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře